imfe.jpg
  English
.
.
.

2024,2023,20222021,2020,2019,2018,2017,2016,2015,2014,2013,2012,2011,2009

 

  

    Шановні колеги!

 

20 жовтня 2021 р. о 11: 00 в ІМФЕ ім. М.Т. Рильського НАН України відбудеться презентація Міжнародного наукового проекту «Staged otherness», присвяченого дослідженню неєвропейських народів у Центральній та Східній Європі у ХІХ на початку ХХ століття, доповідачі:

Дагнослав Демський, професор, доктор габілітований, завідувач відділу етнології та антропології сучасності Інституту археології та етнології ПАН - керівник проекту.

Домініка Чарнецька, доктор, науковий співробітник відділу етнології та антропології сучасності Інституту археології та етнології ПАН, виконавець проекту.

  До відома всіх працівників Інституту

 

Міністерство охорони здоров'я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153, зареєстрованим в Мін'юсті 07.10.2021 за №1306/36928, затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19.

Згідно з наказом, на період дії карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, обов'язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

• центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;
• місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;
• закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ набирає чинності 7 листопада 2021р.

Наказом передбачено, що у разі відмови від вакцинації проти COVID-19, працівники будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати до завершення карантинних обмежень.

 

Доводиться в якості інформації
Адміністрація

   


 

 ОГОЛОШЕННЯ!

 

Шановні колеги, запрошуємо до вступних іспитів до аспірантури Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології НАН України за спеціальностями 032 - Історія та археологія (спеціалізація 01 - «Етнологія») та 034 - Культурологія (спеціалізації: 01 - «Театральне мистецтво», 02 - «Музичне мистецтво», 03 - «Кіномистецтво. Телебачення», 04 - «Образотворче мистецтво», 05 - «Декоративне і прикладне мистецтво», 06 - «Теорія та історія культури»).

Прочитати повністю...

 ПІШЛА ВІД НАС ТЕАТРОЗНАВЕЦЬ ГАЛИНА ЛИПОВА

 

Звістка приголомшлива, але, на превеликий жаль, правдива. 13 серпня 2021 року відійшла у вічність наша дорога колега - Галина Володимирівна Липова.

Прочитати повністю...

 


 

27 липня 2021 року відбудеться засідання Круглого столу
"Роль академічної гуманітаристики в розбудові сучасної української державності"
(присвяченого 30-річчю незалежності України) (
програма )

 


 

27 липня 2021 року відбудеться засідання Ювілейної платформи
на вшанування 90-річчя від дня народження Івана Дзюби (
програма )

 Інформаційний лист

 

Шановні колеги, маємо честь запросити Вас на міжнародну наукову конференцію

«Питання термінології у сучасній славістичній фольклористиці»

 

Прочитати повністю... 

 Увага!

 

Карантин продовжено до 31.08.2021р.

 

 Шановні колеги!

 

27 липня 2021 р. в Інституті мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України відбудеться круглий стіл «Роль академічної гуманітаристики у розбудові сучасної української державності», приурочений до 30-річчя Незалежності України.

Подальша інформація про захід буде висвітлена на сайті.

 Увага!

 

Зміни у роботі Інституту у зв'язку з карантином.

наказ"Про продовження дії карантину та протиепідемічні заходи"

 БОГДАНА МИХАЙЛІВНА ФІЛЬЦ
(14 жовтня 1932 - 5 травня 2021)

 

Колектив Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України із сумом сповіщає, що 5 травня 2021 року відійшла у вічність знана українська композиторка та музикознавиця, докторка філософії мистецтва, багатолітня науковиця нашого Інституту Богдана Михайлівна Фільц. В ІМФЕ ім. М. Т. Рильського вона пропрацювала понад пів століття, брала участь у написанні фундаментальних академічних наукових праць: авторка п'яти монографій, розділів до багатотомної «Історії української музики», численних статей до низки енциклопедій, наукових збірників, журналів.

Прочитати повністю... 

 Оголошення!

 

Шановні співробітники Інституту, термінова інформація для колег, які виявили бажання вакцинуватися 5, 6 квітня. Повідомляємо, що дати проведення щеплень переносяться на невизначений термін.

 Шановні колеги!

 

З глибоким сумом повідомляємо, що 01 квітня 2021 року відійшла у вічність наша дорога колега - Ольга Олександрівна Роєнко, яка багато років сумлінно працювала в ІМФЕ ім. М.Т. Рильського НАНУ завідувачем наукової бібліотеки. Виражаємо свої співчуття близьким і рідним, всім хто знав Ольгу Олександрівну.

 

Колектив ІМФЕ ім. М.Т. Рильського НАНУ

 Увага!

 

Зміни у роботі Інституту у зв'язку з карантином.

наказ"Про продовження дії карантину та протиепідемічні заходи"