imfe.jpg
  English
.
.
.

| Надрукувати |

   27 квітня 2015 року в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв відбулася зустріч завідувача відділу образотворчого мистецтва Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України, доктора мистецтвознавства, професора Дмитра Власовича Степовика зі студентами, аспірантами і викладачами факультетів мистецтвознавства та культурології Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв.

   Під час цього заходу пройшла презентація понад 90 книг, які відомий мистецтвознавець та громадсько-культурний діяч подарував із власної колекції бібліотеці Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв. Їх наукова тематика висвітлює питання та актуальні проблеми образотворчого мистецтва, культурології і релігієзнавства.

   Автором понад 30 видань, що були репрезентовані на зустрічі, є сам Д. В. Степовик. Під час свого виступу перед аудиторією науковець розповів про історію створення ним у 1990-х роках минулого століття унікальної книги «Історія української ікони X–XX століття», яка отримала широкий резонанс в Україні і за кордоном, а також окремо про збір матеріалів до своєї фундаментальної монографії «Українська гравюра бароко», що побачила світ у 2013 році.

   Зустріч відбулася в дружній атмосфері, слухачі ставили запитання Д. В. Степовику стосовно його наукової діяльності, стану сучасної мистецтвознавчої науки в Україні та висловили вдячність за цікаву бесіду й подаровані бібліотеці навчального закладу книги.

 

 

   Виступ завідувача відділу образотворчого мистецтва ІМФЕ ім. М. Т. Рильського НАН України, доктора мистецтвознавства, професора Дмитра Власовича Степовика перед студентами, аспірантами і викладачами факультетів мистецтвознавства та культурології Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв: