imfe.jpg
  English
.
.
.

| Надрукувати |

ЛЕГЕНДИ ПРО ЛЕСИН-ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РУШНИК:

НАРОЩУВАННЯ НОВИХ СМИСЛІВ

«...Не стільки важить сам факт,
скільки віра у нього...».

N. Kononenko "Ukrainian Epic and
Historical Song: Folklore in Context"

 

9 березня 2021 р. у Київському літературно-меморіальному музеї Максима Рильського (далі - Музей) відбулася лекція кандидата філологічних наук, молодшого наукового співробітника Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М. Т. Рильського НАН України (далі - ІМФЕ) Тетяни Броварець «Легенди про Лесин-Шевченківський рушник: нарощування нових смислів».

 

Під час обговорення лекції. Фото пр. н. с. Музею Віктора Ціона.

 

Захід відбувся у межах проєкту «Рильські читання» та його нової рубрики «До ювілеїв видатних українських постатей», започаткованої цьогоріч директором Музею Вікторією Леонтіївною Колесник та підтриманої директором ІМФЕ Ганною Аркадіївною Скрипник.

 

Під час обговорення лекції. Фото пр. н. с. Музею Віктора Ціона.

 

Сердечно дякуємо творчому колективу Музею за цікаві і посутні питання та плавний перехід лекційного формату у змістовну дискусію. Окрема подяка музейному кореспонденту Вікторові Ціону за чудові світлини.

 

Слайд з презентації. Фото пр. н. с. Музею Віктора Ціона.

 

Докладніше про захід можна дізнатися на сторінках Музею: https://www.facebook.com/mavkasnail/posts/2905679376366599 і Ради молодих вчених Відділення літератури, мови та мистецтвознавства НАН України: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=177370860864873&id=105801181355175.

 

Тетяна Броварець
молодший науковий співробітник.
кандидат філологічних наук