imfe.jpg
  English
.
.
.

| Надрукувати |

Вітаємо з ювілеєм!

 

 

Дирекція та науковий колектив Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАНУ щиро вітають з ювілеєм відомого науковця та громадсько-політичного діяча Василя Бабенка. 20 червня 2020 року йому - непересічній особистості, людині, яку знають і шанують серед української світової спільноти, виповнилося 70 років. Найвідоміший українець Башкортостану Василь Бабенко доклав багато зусиль для того щоб голос української громади був почутим у краї. Завдяки його невтомній енергії, ініціативі та високим фаховим зусиллям в республіці було здійснено цілий ряд наукових, національно-культурних проектів спрямованих на збереження та популяризацію української культурної традиції , української мови.

Вельмишановний Василю Яковичу, ми пишаємося тим, що Ваш науковий шлях був тісно пов'язаним з нашим Інститутом, високо цінуємо Ваш професійний досвід та організаторський хист. У нашому журналі « Народна творчість та етнографія» у 1978 р. з'явилась Ваша перша стаття присвячена українцям Башкирії, а з часом втілилися в життя важливі спільні українознавчі проєкти.

У день ювілею сердечно зичимо Вам міцного здоровʼя, успіхів у всіх Ваших справах та починаннях, творчого натхнення. Нехай родить Вам сторицею все добро, яке Ви творили для людей, для України, яку любите понад усе, примножується посіяне Вами на ниві просвітництва. Многії щасливії літа Вам, дорогий наш Василю Яковичу!