imfe.jpg
  English
.
.

Сайти Інституту

Етнографія
.

| Надрукувати |

Презентація видання ІМФЕ
«Народна інструментальна музика Середньої Наддніпрянщини»

 

22 січня 2020 р. у Національному центрі народної культури «Музеї Івана Гончара» у Києві відбулася презентація видання Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України (далі - ІМФЕ) «Народна інструментальна музика Середньої Наддніпрянщини» (Київ, 2019). Упорядником та автором вступної статті є провідний науковий співробітник ІМФЕ, доктор мистецтвознавства, професор М.Й. Хай.

 

 

 

Напередодні відбувся радіоанонс Презентації на радіо «Культура» із аудіоілюстраціями унікальних записів минулого століття із Київщини та Полтавщини. Дискусія між ведучими Катрею Гончарук, Захаром Давиденком та професором Михайлом Хаєм порушила цілу низку болючих проблем етномузикології в нашій країні в умовах глобалізації та тотальної «оптимізації» галузі.

 

Виступ провідного наукового співробітника ІМФЕ, доктора мистецтвознавства М.Й. Хая. Фото: Ju Ostroushko

 

На вечорі в Музеї перед заповненою залою зацікавлених і вдячних глядачів звучали реконструкції інструментальних зразків з видання за участі Ярини Дронь (скрипка), Сергія Постольникова (скрипка-повторка), Андрія Левченка (бубон), Євгенії Шульги (цимбали), Миколи Товкайла (бандура), Михайла Хая (бандура, ліра).

 

Сергій Постольников (скрипка-повторка), Ярина Дронь (скрипка), Андрій Левченко (бубон). Фото: Ju Ostroushko

 

Шульга Євгенія (цимбали). Фото: Ju Ostroushko

 

Михайло Хай (ліра). Фото: Ju Ostroushko

 

Подію висвітлено за посиланням.

 


Михайло Хай
провідний науковий співробітник,
доктор мистецтвознавства