imfe.jpg
  English
.
.

Сайти Інституту

Етнографія
.

| Надрукувати |

Ювілей Галини Менкуш

 

29 листопада 2019 р. у Київській дитячій академії мистецтв відбулася імпреза присвячена 75-річчю з дня народження видатної бандуристки сучасності, народної артистки України Галини Менкуш. Урочистий захід відкрив проректор з наукової роботи, доктор мистецтвознавства, професор Б. Сюта.

 

 

У святковому заході взяла участь молодший науковий співробітник Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України (далі - ІМФЕ), кандидат мистецтвознавства - Інна Лісняк. Вона познайомила усіх слухачів з творчим доробком та життєвим шляхом пані Галини.

 

Виступ молодшого наукового співробітника ІМФЕ, кандидата мистецтвознавства І. Лісняк

 

Багатогранний талант мисткині яскраво розкрився у різних «іпостасях» - як високопрофесійної виконавиці, композиторки та педагога. Зокрема це яскраво продемонстрували учні Галини Іванівни, які виступили з концертними номерами. Слухачі мали змогу «доторкнутися» й до композиторського доробку бандуристки, у концерті прозвучали: «Євшан-Зілля» на слова М. Вороного (виконала аспірантка НМАУ Наталія Логощук) та «Благослови душе моя» за псалмами (виконала І. Лісняк). З музичним привітанням завітав лідер гурту «Шпилясті кобзарі» Ярослав Джусь.

 

Учасники заходу

 

Інна Лісняк
молодший науковий співробітник,
кандидат мистецтвознавства