imfe.jpg
  English
.
.

Сайти Інституту

Етнографія
.

| Надрукувати |

V Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців

 

13-16 травня 2019 р. в Марійському духовному центрі Зарваниця, що знаходиться в с. Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області, відбувся фінальний етап V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців.

 

    

 

Турнір організований Міністерством освіти і науки України спільно з управлінням освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільським обласним комунальним інститутом післядипломної педагогічної освіти. У турнірі взяли участь 73 учні, представники 15 команд Волинської, Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернігівської областей та м. Києва. У складі журі конкурсу, поряд з представниками вищих навчальних педагогічних закладів, українського духовенства, працювала молодший науковий співробітник відділу екранно-сценічних мистецтв та культурології Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського НАН України О.В. Волошенюк. У рамках днів науки 16 травня 2019 р. О.В. Волошенюк прочитала членам журі лекцію «Ландшафт сучасного українського кіно».

 

Члени журі V Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців (с. Зарваниця Теребовлянського району Тернопільської області)

 


Оксана Волошенюк
молодший науковий співробітник