imfe.jpg
  English
.
.
.

| Надрукувати |
25-28 червня 2018 року у Києві триватиме
ІХ МІЖНАРОДНИЙ КОНГРЕС УКРАЇНІСТІВ,
відкриття якого відбудеться у Колонній залі Мерії Києва
25 червня о 10-ій годині ранку


Конгрес є резонансним загальнокультурним і науковим заходом, учасниками якого будуть понад 500 вітчизняних і зарубіжних учених. Це представники наукової еліти з Польщі, Білорусі, Канади, Молдови, Великобританії, Словаччини, Росії, Сербії, Болгарії, Угорщини, Німеччини, Італії, Австрії, Канади, США та ін. Проведення заходу співпало зі 100-річчям заснування Української академії наук (тепер - Національна АН), кращі досягнення якої буде представлено в рамках 11 секцій, 2 конференцій та 11 круглих столів. Окрема конференція приурочена до 100-літнього ювілею НАН України - «Національна академія наук за 100 років: здобутки, втрати, перспективи розвитку».

У відкритті наукового форуму, організатором якого виступає Національна академія наук України, візьмуть участь представники виконавчої та законодавчої гілок влади та керівники вишів.

У день відкриття Конгресу відбудуться фотопрезентації унікальних праць, наукових видань, присвячених актуальним аспектам вітчизняної та зарубіжної україністики, а також мистецьких проектів, виставок, виступи народних гуртів тощо.

 

Пропонуємо Вашій увазі Програму ІХ Міжнародного конгресу україністів